Svět počítačů


Microsoft Office 365

05.02.2012 16:27

Proč služby Office 365?

Služby Microsoft Office 365 představují nejznámější sadu kancelářských nástrojů a nástrojů pro spolupráci v oboru, které jsou nabízeny ve formě předplacených služeb. Díky našim cloudovým službám dokáže vaše organizace snížit celkové náklady a poskytnout tu správnou sadu nástrojů těm správným uživatelům, to vše s přiměřenými prvky zabezpečení a dodržování předpisů. Služby Office 365 zahrnují finančně zajištěnou smlouvu o úrovni služeb (SLA), díky čemuž budete mít jistotu, že jste zvolili to nejlepší cloudové řešení.

Přihlaste se a zapojte se do týmu

Všichni vaši zaměstnanci (ať již jde o členy skupiny Power Users nebo jen občasné pracovníky) mají snadný a bezpečný přístup k týmž informacím a nástrojům systému Office, a mohou tak produktivně pracovat na osobních počítačích, telefonech a prohlížečích takřka odkudkoli*. Nemusíte mít obavy – jejich dokumenty se vždy zobrazí s vysokou věrností.

Uchovejte si kontrolu

Těsná integrace cloudových a místních úloh vám umožňuje maximalizovat stávající investice do technologií, provádět nasazení vlastním tempem a získat výhody cloudu způsobem, který vaší společnosti vyhovuje.

Buďte v klidu

Naše globálně redundantní architektura poskytuje vestavěnou škálovatelnost, díky níž mají uživatelé k dispozici tu správnou úroveň technologie, která se přizpůsobí sezónním a cyklickým potřebám.

Záruka 99,9% provozuschopnosti

Na společnost Microsoft, jakožto vůdčí společnost v oblasti produktivity, se můžete spolehnout. Společnost Microsoft poskytuje finančně zajištěnou záruku 99,9% provozuschopnosti.

Používejte, co máte

Systém Office 365 těsně integruje cloudové a místní úlohy, a tím vám umožňuje maximalizovat stávající investice do technologií, provádět nasazení vlastním tempem a získat výhody cloudu způsobem, který vaší společnosti vyhovuje.

*Přístup z mobilních zařízení vyžaduje funkci Wi-Fi nebo závisí na dostupnosti sítě poskytovatele.

 

—————

Zpět